Polish Czech English German Italian Spanish

MEDICALSPA

Witamy Państwa w naszej strefie Medical&Spa

NOWOŚĆ!

MUZYKOTERAPIA

Koszt: 40- 60zł (w zależności od zastosowanych technik), średni czas trwania od 30 do 40 min. 

 

Marzena Cebrat - z wykształcenia pedagog, coach, psychodietetyk. Pasjonatka rozwoju osobistego i zdrowego stylu życia, w tym wszelkich naturalnych metod wspomagania, które traktują człowieka holistycznie, z uwzględnieniem tkwiących w nim możliwości samo naprawczych. Jedną z metod, którą promuje ze względu na skuteczność i szeroki wachlarz zastosowania jest Muzykoterapia Dogłębna Komórkowa, której możliwości wciąż odkrywa, doskonaląc swój warsztat w Akademii Dźwięku Barbary Romanowskiej – autorki metody. 

MASAŻ DŹWIĘKIEM KAMERTONÓW 

Inaczej muzykoterapia dogłębna komórkowa – to naturalna metoda wspomagania naszego ciała dźwiękami kamertonów. Ich fala o dł. 1,2m wnika głęboko w komórki, dostrajając je do prawidłowej częstotliwości, tym samym pomagając w różnych problemach zdrowotnych. 

Dzięki odpowiednio dobranym kamertonom i technikom masaż dźwiękiem: 

odpręża 

relaksuje 

uwalnia od stresów 

wycisza 

daje spokój wewnętrzny i radość 

odblokowuje i przyśpiesza proces oczyszczania organizmu 

poprawia pracę układów i narządów wewnętrznych 

wzmacnia odporność 

wspomaga leczenie chorób i pozbycie się negatywnych emocji 

likwiduje ból i napięcia mięśni 

Każda sesja może zawierać różne elementy muzykoterpii dogłebnej, w zależności od potrzeb pacjenta.  Przeprowadzana jest w ubraniu w pozycji siedzącej lub leżącej dla zwiększenia komfortu. 

Przeciwwskazania: 

  • - osoby z rozrusznikiem serca
  • - 1- szy trymestr ciąży 

 

 

M E D I C A L

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom stworzyliśmy w naszym Ośrodku dwa nowe gabinety: masażu leczniczego manualnego i masażu aparatem Aquavibron.

Masaż wibracyjny Aquavibron jest wykonany za pomocą specjalnego urządzenia, przez które przepływa woda wytwarzająca drgania membrany masującej w aplikatorze. Zabiegi tego typu są polecane przy schorzeniach neurologicznych, reumatologicznych i stanach pourazowych.

aquavibron1

Nowością w naszej ofercie Medical są również zabiegi krioterapii miejscowej z użyciem dwutlenku węgla (CO2 w fazie ciekłej). Aparat do Krioterapii Cryo-T pozwala na łatwe i bezpieczne dozowanie czynnika chłodzącego. Terapia tą drogą pomaga w uśmierzeniu bólu, obniżeniu aktywności procesu zapalnego, obniżeniu napięcia mięśniowego jak również zmniejszeniu obrzęków.

krio zdjecie

W naszych gabinetach pracują rehabilitanci z długoletnim doświadczeniem zawodowym. Zabiegi są wykonywane po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Masaże w przystępnych cenach!

 

 

 

Początek strony