„RYBAK” Ośrodek Wypoczynkowy i Restauracja


"Rybak" to ośrodek przygotowany z myślą o tych wszystkich, którzy poszukują dobrego miejsca do odpoczynku zarówno fizycznego jak i duchowego. Budynek leży w bliskim sąsiedztwie urokliwego Kościoła św. Urbana. Osadzony pośród zieleni, zaledwie 20 m od brzegu Jeziora Głębinów, zwanego Nyskim, imponuje widokiem na Sudety Wschodnie z Kopą Biskupią (889 m n.p.m.) i Pradziadem (1491 m n.p.m.). Teren należy do Obszaru Chronionego Krajobrazu Otmuchowsko-Nyskiego, a jego zaletą jest czyste powietrze oraz występowanie wielu gatunków ptaków oraz ryb.


Obiekt liczy cztery piętra, na których rozmieszczone jest 30 pokoi (1, 2, i 3-osobowe), a każdy z balkonem i własną toaletą. Na piętrach wyznaczone są miejsca rekreacyjne z widokiem na Jezioro. Na parterze znajduje się recepcja, klimatyzowane sale konferencyjne i sale restauracyjne. Budynek wyposażony jest w dwie windy osobowe. Z tarasu widokowego na trzecim piętrze można podziwiać piękny widok na jezioro Nyskie i góry Opawskie.


Piękne położenie jak i cała infrastruktura sprzyjają realizowaniu w naszym ośrodku rekolekcji, szkoleń, konferencji, przyjęć jak i wielu innych spotkań o różnym charakterze. U nas znajdą Państwo miejsce dla swoich grup modlitewnych, zawodowych, dla rodziny jak również dla siebie samych, by w zaciszu, w oddaleniu od codziennych spraw, nabrać sił. Dlatego bardzo serdecznie zapraszamy do "Rybaka".